صفحه اصلی > اخبار : اختصاص تسهیلات ارزان قیمت جهت توسعه زیرساخت‌های گردشگری گلمکان

اختصاص تسهیلات ارزان قیمت جهت توسعه زیرساخت‌های گردشگری گلمکان

ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: توسعه زیرساخت‌های گردشگری برای گلمکان در اولویت است، لذا به دنبال این هستیم تا تسهیلات ارزان قیمت در حوزه استفاده از ظرفیت‌های بوم‌گردی و شناسایی سرمایه‌گذاران به این شهر اختصاص دهیم.

محمدصادق معتمدیان در حاشیه سفر به شهرستان گلبهار اظهار کرد: هدف از سفرهای شهرستانی، شناسایی ظرفیت‌های منطقه‌ای است. سرمایه و نعمات بسیار زیادی در استان وجود دارد. ارتباط به واسطه با مردم، علما و روحانیون، اشراف ما را بر مسائل بیشتر می‌کند.

وی افزود: در سفرهای شهرستانی یکی از اهداف ما رفع بخشی از مشکلات مردم و شناسایی ظرفیت‌های مردمی و انقلابی است و به دنبال این هستیم تا در مناطق کم برخوردار و روستایی خدمات شایسته‌ای ارائه دهیم.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به ظرفیت‌های شهر گلمکان ادامه داد: گلمکان شهر جدیدالتاسیسی است که کمبودهایی دارد و تلاش می‌کنیم تا بتوانیم این کمبودها را جبران کنیم. توسعه زیرساخت‌های گردشگری برای این منطقه در اولویت است، لذا به دنبال این هستیم تا تسهیلات ارزان قیمت در حوزه استفاده از ظرفیت‌های بوم‌گردی و شناسایی سرمایه‌گذاران به این شهر اختصاص دهیم.

بر اساس گزارش اداره‌کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، وی تاکید کرد: همچنین اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی به شهرداری گلمکان در جهت تحقق اقدامات عام المنفعه اختصاص خواهیم داد.

انتهای پیام